Ostravské pekařství s tradicí již od roku 1991Mini-kontakt


Nabídka pracovních míst

Toto je stránka s aktuální nabídkou pracovních míst u společnosti SEVAL spol. s r. o., která v Ostravě provozuje pekařství a několik prodejen potravin. Máte-li zájem se o nějaké z nabízených míst ucházet, prosíme, kontaktujte nás. Ozvat se ale můžete i v případě, hodláte-li se ucházet o jiné místo, než jaké je zde nabízeno. Vaši nabídku si rádi vyslechneme.

Hledáme pracovníka na pozici EXPEDIENT/ka do pekařství v Ostravě Hrabůvce

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - vykládání pečiva z pekárenských vozů - počítání a ukládání pečiva do přepravek dle expedičních listů - balení výrobků, označování balených výrobků etiketami - ruční i strojní krájení výrobků - sestavování celkových dodávek pečiva pro odběratele dle dodacích listů a plánu rozvozu - provádění výstupní kontroly vzhledu výrobků - kontrola a udržování čistoty přepravních obalů, pracoviště, pracovních strojů, nástrojů a pomůcek; POŽADUJEME: bezúhonnost, zodpovědnost, schopnost samostatného uvažování, manuální zručnost. Praxe výhodou; NABÍZÍME: perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě, možnost kariérního postupu, příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové hodnocení, benefity. Směnný provoz. V případě zájmu pošlete životopis na info@seval.cz. Telefonický kontakt 775 560 521 pouze PO-PÁ od 8 do 15 hodin.

Hledáme pracovníka na pozici PEKAŘ-MÍSIČ do pekařství v Ostravě Hrabůvce

Hledáme pracovníka na pozici PEKAŘ-MÍSIČ do pekařství v Ostravě Hrabůvce. Práce na plný pracovní úvazek. Jednosměnný provoz, práce i o víkendech, v noci. NÁPLŇ PRÁCE: organizace výroby a vedení pracovního kolektivu výrobní směny, zodpovědnost za kvalitu výroby pekařského sortimentu, navažování a zpracování surovin dle podkladů pro výrobu a technologických postupů, příprava veškerých druhů těst, obsluha souvisejících strojů a zařízení, strojové a ruční dělení těst a tvarování výrobků, průběžná spolupráce s obsluhou pece a ostatními pracovníky výroby a spolupráce s expedicí. POŽADUJEME: dobré organizační schopnosti, manuální zručnost, smysl pro pořádek, bezúhonnost, zodpovědnost a spolehlivost. Praxe v oboru podmínkou. NABÍZÍME: perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě, zázemí stabilní společnosti, dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí, měsíční hrubá mzda po zaučení 26000 až 30000 Kč (dle výkonu), zaměstnanecké benefity. V případě zájmu pošlete životopis na info@seval.cz. Telefonický kontakt 775 560 521 pouze PO-PÁ od 8 do 15 hodin.

Hledáme pracovníka na pozici PEKAŘ/ka do pekařství v Ostravě Hrabůvce

Hledáme pracovníka na pozici PEKAŘ/ka do pekařství v Ostravě Hrabůvce. Práce na plný pracovní úvazek. POŽADUJEME: bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost. Praxe výhodou. Jednosměnný provoz, práce i o víkendech, v noci. NABÍZÍME: perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě a možnost kariérového postupu, zázemí stabilní společnosti, dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí, odpovídající mzdové hodnocení a zaměstnanecké benefity. V případě zájmu pošlete životopis na info@seval.cz. Telefonický kontakt 775 560 521 pouze PO-PÁ od 8 do 15 hodin.

Hledáme pracovníka na pozici PRODAVAČ/ka pečiva a potravin do pultových prodejen v Ostravě

Hledáme pracovníka na pozici PRODAVAČ/ka pečiva a potravin do pultových prodejen v Ostravě. POŽADUJEME:bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost a zdravotní způsobilost. NABÍZÍME: perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě, zázemí stabilní společnosti, dobrý pracovní tým a pracovní prostředí, odpovídající mzdové hodnocení a zaměstnanecké benefity. Práce na plný pracovní úvazek, pracovní doba od časných ranních hodin. Praxe výhodou. V případě zájmu pošlete životopis na info@seval.cz. Telefonický kontakt 775 560 521 pouze PO-PÁ od 8 do 15 hodin.
 

Tyto stránky spravuje Ladzo. Od prosince 2003 zaznamenaly celkem 491950 vašich návštěv.